Darczyńcy

LKS SKALNIK Kamionka Wielka otrzymuje co roku wsparcie finansowe z budżetu Gminy Kamionka Wielka, na nastĂŞpujÂące zadania:

1. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dzieci i młodzieży w ramach klubów sportowych.

2. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dorosłych w ramach klubów sportowych.

[2015-09-13]

LKS Skalnik Kamionka Wielka 2-0 MLKS Polan Żabno

Bramki: Bogdański 27, Bajdel 40

Skalnik: Olchawa - Skrzypiec, Dyląg, Hasior, Kłębczyk - P.Nowak(50 Chochla), Żarnowski, Kołbon, S.Nowak - Bogdański, Bajdel

Polan: Bochman - Łoś, Prażuch, Kurzawski, Bysiek - Budzyński, Czerkies, Maciosek, Slęczka- Czyż, Wrzosek

1-0 Szybka akcja prawą stroną boiska P.Nowak prostopadłym podaniem obsłużył Bajdela ten mocnym podaniem po 5 matrze do zamykającego akcję Bogdańskiego ten pewnym strzałem pokonuję Bochmana

2-0 S.Nowak podaj do Bajdela ten wpada w pole karne mija Bochmana z ostrego konta strzala w bramkę pilka odbija się od słupka i wpada do siatki

Zasłużone zwyciestko Skalnika po bardzo twardym i sojącym na wysokim poziomie meczu.

Zwyciestko Skalnika powinno być jeszcze bardziej okazała w 15 minucie Żarnowski wrzuca piłke za obronców Polanu dopada do niej Bajdel ale jego strzał z ostrego konta wybijana rzut rożny Bochman. 44 minucei piekną kontre wyprowadził srodkiem boiska Kołbon i prostopadłym podaniem obsłużył P.Nowaka który znalazł sie sam na sam z bramkarzem, lecz piłka mu odskoczyła i wybił mu ją spod nóg Bochman. 55 minuta dobra akcja srodkiem boiska Bogdański podaję do Bajdela ten przepnoł obroncę i w ostatniej chwili trącił piłkę obok wychodzącego Bochmana lecz piłka trafiła tylko w słupek. 73 minuta Chocha podaję do Bogdańskiego ten miją obronców znajdując się w sytuacji sam na sam podcina piłke nad Bochmanem ten jednak ją z trudem broni strzał. Najgrozniejszą Akcje Polana to 80 minuta po rzucie rożnym Łoś uderzył piłke głową z 9 metra ale piekną paradną popisał się Olchawa z trudem łapiąc piłkę na lini bramkowej.